TRANSLATE

wtorek, 14 maja 2013

Rosenberger Markt w Wiedniu - Urok, romantyzn i swojskość

W polowe kwietnia wybraliśmy się z mężem na krótką wycieczkę po Wiednia i Moraw. Po całym dniu zwiedzania centrum Wiednia należała się nam prawdziwa kawa po wiedeńsku. Zarówno na kawe jak i na zjedzenie ciepłego posiłku polecam Restaurację Rosenberger, gdzie jest doskonała atmosfera, personel w regionalnych strojach z uśmiechem na twarzy. Wracając do kawy i deserów jest ogromny wybór wielu smakołyków. A sama restauracja mieści sie na dwóch poziomach i ma kilkanaście zakątków w różnych stylizacjach- od sielskich, romantycznych po eleganckie i regionalne, a nawet włoskie czy historyczne.

Po dopieszczeniu podniebienia wychodząc z restauracji natknęłam się na firmowy sklepik, gdzie nie mogłam się oprzeć różanym drobiazgom. Zdjęcia zrobione niestety telefonem komórkowym, ale cóż liczę, że jeszcze wrócę do tego cudownego miejsca i będę miałą okazję pokazać prawdziwe oblicze tego pięknego sklepiku.

czytaj dalej...

 
Kawa o aksamitnym smaku z prawdziwą bita śmietaną.
 Do każdej zakupionej kawy otrzymaliśmy pamiątkowy kubek z motywem różanym.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

SKLEP

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

zamówienia

zamówienia
Wszystkie prace i zdjęcia zamieszczone w tym blogu są moją własnością-jeśli tak nie jest wyraźnie to zaznaczę. Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć, tekstów oraz wzorów prac bez mojej zgody jest zabronione.